Dünya Okyanus Günü Etkinliği

Butterflyfishes (kelebek balığı) tutmak, bir zamanlar Florensia dünyasında boş vakitleri geçirmenin en karlı yoluydu, hatırlıyor musunuz? Zaman değişti ve artan deniz trafiği sebebiyle Butterflyfish kolonileri ya tükendiler ya da daha derin sulara göç etmek zorunda kaldılar. Holy Union Butterflyfish’leri yeniden sahillere getirmek adına birtakım tedbirler almaya karar verdi – en azından 2 Haziran’dan 16 Haziran’a kadar!

Resim

8 Haziran’da tüm dünya Okyanus gününü kutluyor. Bugünde, hem uluslararası ticarete katkı sağladıkları hem de ürünleri için okyanusları onurlandırıyoruz. Okyanuslar, Florensia’da ve gerçek dünyada ciddi bir önem taşıyorlar. Okyanuslarda yaşayan varlıkları da özellikle korumamız gerekiyor.

Şimdiden kutlamalara başlayın ve oltalarınızı alın (örneğin zarif Bamboo ya da Fox Fishing Rod) ve Kırmızı, Mavi, Sarı, Yeşil ve altın renkli Butterflyfish’leri toplayın. Barmenleri ziyaret edin ve onlardan farklı balık tarifleri alın. 7 günlüğüne fokurdayan Tiny Whale almaya (Mini Balina) ne dersiniz? Ya da Deniz EXP arttırma dozuna? İstediğiniz kadar tarif alabilirsiniz ve dahası, önceki balık tutma maceralarınızdan kalan Butterflyfish’lerinizi kullanabilirsiniz.

Resim

Balıklardan faydalanın ve 16 Haziran’a kadar değiş tokuş yapın! Balıklar ve tarifler 16 Haziran’daki bakımdan sonra geçerli olmayacak.

Florensia Ekibi