Son Şans: Melekler Şeytanlara Karşı, Noel Kostümleri, Dione Random Box

Hepinize iyi yıllar Florensialılar! Noel dönemi artık tamamen sona erdi, geriye kalan son Noel ağaçları da pek yakında fırlatılıp atılacak veya geldikleri yerlere yeniden dikilecekler. Noel süslemeleri, Noel keki, çıngırdayan ziller – önümüzdeki Aralık ayında yeniden görüşeceğiz! Bu yüzden fırsatı değerlendirin ve 7 Ocak’a kadar elimizde kalanları almaya bakın… Dione Random Box’ları da unutmayın, tabii hala bir Dione’s Necklace bulamadıysanız!

Melek ve şeytan kostümlerine göz atmak için yukarıdaki resime tıklayın. 7 Ocak’ta Itemshop’tan kaldırılacaklar, melekler ve şeytanlar (geçici olarak) ateşkes ilan ettiler ne de olsa. Bir çift parlak ve alev alev kanat istiyorsanız, Angelic veya Devilish Random Box almayı da unutmayın!

Alt ettiğiniz her canavardan +%20 EXP kazanmanızı sağlayacak, sınırsız kullanımı olan kolyeye ne dersiniz? Bu teklif size cazip geliyorsa birkaç Dione Random Box toplamalısınız, çünkü bu, kolye alabilmeniz için son şansınız! 7 Ocak’ta Dione Random Box Itemshop’tan kaldırılacak, fazla tereddüt etmeyin bize kalırsa. Yunan Tanrıçası Dione sizi de kutsasın!

Son olarak Noel Baba sizlere hoşçakalın diyor ve 7 Ocak’ta Kuzey Kutbu’na doğru yol alırken Itemshop’taki tüm kostümleri de yanında götürüyor. Endişelenmeyin, Earmuff’lar ve de Mars Random Box‘ta kalacak, fakat tüm şık Noel Baba kostümleri kaldırılacak.s

Eşyaların tadını çıkarın!
Florensia Ekibi

Not: Noel indirimi devam ediyor!