Etkinliklere Genel Bir Bakış: Oktoberfest & Cadılar Bayramı

Sizleri beklettiğimiz için özür diliyoruz, ama nihayet bugün geçmiş iki oyunun, Oktoberfest fan çizimleri ve ekran görüntüsü etkinliği ile korkunç Cadılar Bayramı hikayelerinin sonuçlarını alacaksınız. Kazananları tebrik edin ve ödüller ve sonuçlar hakkında daha fazla bilgi edinin!

Oktoberfest Yarışması: En güzel 21 başvuruya göz atmak için yukarıdaki resme tıklayın!

Bize en güzel fan çizimlerini yollayan kazananları (aşağıda) tebrik ediyoruz. Kısa bir süre içinde şahsi ve eşsiz hediye şifrenizin yer aldığı bir mail alacaksınız. Şifrenizi www.florensia-online.com/redeem adresine giderek kullanabilirsiniz:

  • Sundae, BluePipi, CrowWind, Fusselwind, Cloverbell, Baxman

Ekran görüntüleriyle Florensia’daki Oktoberfest’in gerçek hayattakinden çok daha eğlenceli olduğu konusunda bizleri ikna etmeyi başaran aşağıdaki oyuncuları da tebrik ediyoruz:

  • Wildstyle, KeikoLyn, nupy

Ekran görüntülerini yollayanlar, ekran görüntülerinde yer alan her kişi için verilen hediye şifrelerinin yer aldığı bir mail alacaklar. Lütfen unutmayın: Şifreleri arkadaşlarınızın arasında siz paylaştıracaksınız.**

Öte yandan yaratıcı başvurularıyla yarışmada yer alan diğer tüm katılımcılara da teşekkür etmek istiyoruz. Sizler de kısa bir süre içinde içinde şifrenizin yer aldığı bir mail alacaksınız. Katılımınızdan ötürü şifrenizle ufak da olsa bir hediye alabiliyorsunuz.

Başvurulara göz atmak için lütfen yukarıdaki resme tıklayın. Bu haberin içeriğini okumak içinse buraya tıklayın.

** Tüm şifreleri elinizde bulundurmak sizleri hiç de mutlu etmeyecektir, ne de olsa her hesabın tek bir şifre kullanma hakkı mevcut. Yeni oluşturulan hesapların da hediye kazanma hakkı bulunmuyor.

Cadılar Bayramı etkinliği de büyük başarıya ulaştı ve umuyoruz ki sizler de korkunç hikayeleri dinlerken en az bizler kadar eğlendiniz. Sizlerden gelen talep üzerine tüm Cadılar Bayramı hikayelerini tek bir başlık altında topladık. Tüm hikayeleri okumak için yukarıdaki resme tıklayın.

Hikayelerin tüm dillerde mevcut olmadığını lütfen unutmayın, bu yüzden eğer herhangi bir hikayeyi başka bir dile çevirmek istiyorsanız çekinmeyin ve tüm hikayelerin toplandığı başlıkta cevap niteliğinde tercümenizi girin!

Sorularımıza doğru cevapları veren yaklaşık 150 kişiyi tebrik ediyoruz: Kazandığınız trick (30 günlük kullanımı olan beyaz Skeletone Costume – İskelet Kostümü) veya treat (30 günlük kullanımı olan siyah Toy Cat Costume – Oyuncak Kedi Kostümü) oyun-içi mail sistemiyle elinize ulaşmış olmalı.

Bir sonraki etkinlik için de vakit yaklaşıyor: Yarın, özel bir teması olan Advent takvimi yarışmasını sizlere duyuracağız…

Florensia Etkinlik Ekibi & Florensia Ekibi