euRO – PTO NewsFlash

European Ragnarok Online Newsletter: PTO Newsflash

Sevgili Maceraperest,

Yazın son demleri isteksizce sonbahara yol veriyor. RWC turnuvası yaklaşıyor, özel oyun süresi kampanyası uzatıldı ve yeni headgear’lar kesinlikle puslu sonbahar günlerini neşelendirecek. Yaratıcı ol ve Yükleme Ekranı Yarışmasına katıl veya savaşlar devam ederken biraz nefes almak için Hello Kitty Online’da aşırı pembe yüklen. Barış devam ederken keyfini çıkar…

Geçmişteki savaşlarına devam et: Şimdi ek ücretsiz oyun süreni al!

28 Ağustos tarihinden itibaren oyun süresi satın aldığında ücretsiz oyun süresi veriyoruz. Özel promosyon 14 Ekim tarihine kadar uzatıldı, bu beklenmedik fırsatı değerlendirmek isteyebilirsin!

3 aylık oyun süresi paketi alana tam 2 hafta ücretsiz oyun süresi bizden hediye.
6 aylık oyun süresi paketi alana tam 4 hafta ücretsiz oyun süresi bizden hediye!

Kampanyadan yararlanmak mı istiyorsun? Ödeme sayfasına geçmek için tıkla..

European Ragnarok Online Newsletter: PTO Newsflash

Headgear Paketleri ve bir serin Beer Hat!

Bu ayın headgear paketleri kesinlikle bir bakış atılmayı hak ediyor: Yumuşacık Dolor, gizemli Jaha Doll, sevimli Wild Rose veya mırıldanan Leaf Cat’e nedersin? Garip Octopus Hat ve sıcacık Fur Seal Hat, mükemmel yapılmış bu iki headgear ile tüm sonbahar ıstırabını dağıtacak!

Yeni headgear paketlerine bakmak için tıkla

Oktoberfest’i duydun mu? Münih şu anda ünlü Bavyera festivalini kutluyor ve PTO seni – bir bedava Beer Hat ile – kutlamaya katılmaya davet ediyor! Bedava Beer Hat’ini Prontera’daki PTO’da bulunan NPC Fidelity’den alabilirsin. Beer Hat’ını alabilmek için; Fidelity aynı anda sadece iki eşya gösterebildiğinden, ilk önce diğer eşyalarınızı almalısınız.
Bavyera’da dediğimiz gibi: O’zapft is – Şerefe!

European Ragnarok Online Newsletter: PTO Newsflash

Ragnarok Dünya Şampiyonası Yolu: Bir ay kaldı!

euRO’yu bu yıl Japonya, Yokohama’daki Ragnarok Dünya Şampiyonası’nda temsil edecek .Justice. takımı hâlâ antrenman için rakipler arıyor! Bir mail yolla ve Ekimin sonunda Japonya’da yapılacak olan Ragnarok Dünya Şampiyonası’na hazırlanmalarına yardımcı ol! RWC resmi websitesi henüz heyecan verici maçlarla dolu olmasa bile, geçen yıldan bir çok video beklemeni kolaylaştıracak. PTO RWC’den ayrıca haber verecek.

Yaratıcı ol: Yükleme Ekranı Yarışması

Arkadaşların çevrimdışı, tüm canavarlar uyuyor ve sen enerji ile parlıyorsun? Neden bir kalem alıp, Yükleme Ekranı Yarışmasına katılmıyorsun? Cadılar Bayramı ve bahar havası, haya gücünün çılgın gibi koşmasına izin vereceğin iki farklı konu.
Yarışma hakkında daha fazla bilgi için tıkla!

Hello Kitty Online Europe Open Beta

Her zamankinden daha pembe: Hello Kitty Online Europe resmen kapılarını açtı

Avrupalı oyuncular, hepiniz ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Hello Kitty Online MMOG’e davetlisiniz. Hello Kitty ve şirin dostlarının dünyasını hemen keşfe çıkın! Ziyaret edecek çok yer, yapacak çok şey var, Item Mall’dan Hello Kitty Hat’ı kapın ve hayatınızın en şirin yolcuğuna çıkmaya hazır olun! Hello Kitty Online Avrupa’da ücretsiz olarak hesap oluşturmak için buraya veya yukarıdaki resme tıklayın. Buradan ise ücretsiz oyunu yükleyebilir ve şimdiye kadar çıkmış en şirin oyunu oynayın.

euRO’da iyi eğlenceler!
Prontera Tourism Office

European Ragnarok Online Newsletter: PTO Newsflash