Pembeye boğulmaya hazırlan!

MMOG’leri seviyor ve her daim yeni oyun seçenekleri mi arıyorsun? E-postalar yazmak, videolar yaratmak ve blog’una girişler yapmak için ayıracak vaktin var mı? Tüm Avrupa’dan sevimlilikten coşmuş kadın-erkek yeni arkadaşlıklar edinmek mi istiyorsun?

O zaman, yakında Açık Beta sürümü çıkacak olan yeni MMOG Hello Kitty Online Avrupa’yı bekle!

Resim

Gizemli bir laneti konu alan heyecan verici bir hikayeyi arkadaşların ve Sanrio karakterleri ile deneyimle. Yanı sıra, gündelik hayata dair şeyleri de, gözden kaçırma: kendi minik çiftliğini ekip biç, kendine ait evini inşa et ve içini kendi tarzında dekore et!

Resim

Bununla beraber, şahsi e-posta hesabına, kendi yaptığın videolara ve bloguna www.sanriotown.com oyun içerisinden erişebilirsin.

Şu anda oyun, Kapalı Beta sürümünde. Fakat birkaç ay içerisinde, herkese serbest olarak çıkacak olan Açık Beta sürümüne erişebilirsin.

Bu arada, neden oyunun resmi sitesine girip müthiş interaktif eğitim videolarına bir göz atmıyorsun? www.hellokittyonline.eu Ya da Kitty Puanı toplamaya başlamıyorsun? www.sanriotown.com Emin ol ki, ileride çok işine yarayacaklar! 😉