Topluluk Düşünce Raporu #4 20-27 Nisan

Florensia Ekibi, sizleri dördüncü Topluluk Düşünce Raporu’na katılıp düşüncelerini bize aktarmaya davet ediyor. 20 ile 27 Nisan tarihleri arasında aşağıdaki sorularımızı yanıtlayabilir ve bize Florensia hakkında değerli fikirlerin yollayabilirsin. Neyden hoşnutsuzluk duyduğunu neyi beğendiğini, nelerin değiştirilmeye ihtiyaç duyduğunu ve hangi değişiklikleri beğendiğini söyle. Süre sonunda tüm veri toplanacak, analiz edilecek ve Florensia’nın gelecekteki güncelleştirmelerinde kullanılacak.

1.Oyunun hangi yönlerini beğeniyorsun?

2. Oyunun beğenmediğin yönleri nelerdir?

3. Oyunun şimdiye kadar en çok beğendiğin yönü nedir?

4. Canavarları öldürmenin zorluğu, canavarların miktarı ve cabarların yetenekleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

5. Oyunda eksik olduğunu düşündüğün bir yön var mı?

6. Oyunua ne tür eşyalar veya cash eşyalar eklenmeli?

7.Etkinlikler hakkında ne düşünüyorsun? Örneğin Paskalya veya Aziz Patrik Günü?
Bu tür etkinliklerde neyi değiştirmeliyiz?

8. Etkinlik takımı tarafından hazırlanan küçük etkinlikler mi yoksa questli, NPC ve ödüllerin olduğu büyük etkinlikleri mi tercih edersiniz? Lütfen sizin için mükemmel etkinliği tarif etmeyi deneyin.

9. 23 Nisan tarihinde planlanan güncellemeden sonra öldüreceğin (“adlandırılmış”) elit bir canavarı öldürdüğünde bulacağın 2. sınıf bir donanım hakkında ne düşünürsün? 23 Nisan tarihindeki güncellemeden sonra, canavarların eşya düşürme şansları hakkında ne düşündüğünüzü anlatın.

10. Chester Island’daki Droes Dungeon ve yeni questlerden ayrı olarak yüksel seviyeli oyuncuların motivasyonunu artırmak için neler yapılabilir?

11. Yalnız mı yoksa partiyle mi oynamayı tercih edersiniz? Parti EXP’ini arttırmak dışında mevcut parti sistemini daha iyi yapmak için ne değiştirilmelidir?

12. 23 Nisan tarihinde planlanan güncellemeden sonra, Florensia’nin mevcut deniz bölümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Neyin değiştirilmesi gerekiyor?

Katılımınız için teşekkür ederiz.

Florensia Ekibi