Ücretsiz: 1/1 High Novice Sıfırlama

Prontera Doğum Günü Ofisi, euRO’nun doğum günü 15 Nisan’da uzun zamandır beklenen 1/1 High Novice Reset’in ücret ödemeden yapılabileceğini duyurur. Rebirth karakterinle yeniden başlamak ve yeni bir build mi denemek istiyorsun? Mükemmel karakteri yapmak için ikinci şansını dilediğin gibi kullan!

Prontera Doğum Günü Ofisi, karakterlerini level aldırmaya, guildlerini kurmaya çabalayan veya diğer oyunculara yardımcı olan Ragnarok Online dünyasının sadık üyelerine teşekkür etmek için 1/1 High Novice Reset’i herkese ücretsiz sunmaya karar verdi.

Tüm rebirth karakterlerinizi 1/1 High Novice’lere sıfırlayabileceksiniz – ama her birini sadece bir defa, bu nedenle web sitemizden 15 Nisandan itibaren ulaşabileceğiniz “Reset” butonuna basmadan önce kararınızı iyice düşünmelisiniz.
1/1 High Novice karakterinizle başka bir rebirth mesleği seçemeyeceğinizi lütfen unutmayın. Eğer mesleğiniz Scholar ise, sade yine Scholar olabilirsiniz. Ama yinede – karakterinizi ilk defa rebirth ettiğinizden beri işler değişti. Artık yeni eşyalar, yeni donanım ve yeni maceralar var. Karakterinizi eskisinden daha iyi yapmanın zamanı geldi!

Ücretsiz 1/1 High Novice sıfırlama kural ve şartları hakkında ayrıntılı bilgi yakında açıklanak!

Hediyemiz ile iyi eğlenceler!!
Prontera Doğum Günü Ofisi